Blog

Obavijest roditeljima !!!

OBAVIJEST RODITELJMA POLAZNIKA PREDŠKOLSKIH/POČETNIČKIH GLAZBENIH I PLESNIH PROGRAMA I POLAZNIKA TEČAJA SYNTHESIZERA

Zbog novonastale situacije s COVID-19 virusom i nemogućnosti organiziranja nastave za polaznike predškolskih/početničkih glazbenih i plesnih programa i tečaja synthesizera dajemo sljedeće upute vezane uz plaćanje participacije:

1. Molimo roditelje da prema dostavljenim uplatnicama i računima izvrše uplate zaključno s ožujkom 2020. god. jer je za taj mjesec već izvršeno knjiženje zaduženja u poslovnim knjigama.

2. Uplate za razdoblje travanj-lipanj 2020. privremeno obustavite.

3. Kada završi ova situacija i kada se ponovno uspostavi uobičajen raspored održavanja nastave obavit će se obračun te će se izvršiti povrat novčanih sredstava za polovicu mjeseca ožujka ili će se umanjiti iznosi za neki od narednih mjeseci.

4. Roditeljima koji su unaprijed platili participaciju za cijelu nastavnu godinu 2019./20., sredstva će također biti vraćena po obračunu, nakon početka redovnog odvijana nastave, a najkasnije do kraja nastavne godine.

Hvala na razumijevanju!

U želji da što prije prebrodimo ovu krizu i da se što prije opet vidimo u Školi, srdačno vas pozdravljamo.

Uprava Škole