Završnim koncertom (subota 27.04.) uspješno je završio 17-i Rudolf Matz. Zahvalili bi svim natjecateljima, službenim korepetitorima, ocjenjivačkom sudu i djelatnicima naše škole na još jednom uspješnom odrađenom natjecanju.

Ukupno je osvojeno: 9 prvih, 10 drugih i 12 trećih nagrada

Rudolf Matz svi

DODIJELJENO 9 POSEBNIH NAGRADA:

• Nagrada Udruge A. Janigro: Plaćena kotizacija za seminar violončela 2019. /Entrance Fee for Cello masterclass 2019.

David Pavlović, violončelo, Hrvatska

• Nagrada Organizacije UNISON: Plaćene kotizacije za Violončelističko natjecanje

A. Janigro 2020. /Entrance Fee for Antonio Janigro Competition 2020.

Adam Horvat, Hana Gubić, Eva Jandrašek i Vid Krpan, Hrvatska

Arina Pavlovič i Živa Maček, Slovenija

Mattia Midrio, Italija

Rudolf Matz 142

• Nagrade Hrvatske glazbene mladeži: Plaćene kotizacije za Seminare violine, viole i violončela u Grožnjanu 2019. / Entrance Fee for Masterclasses 2019.

Ana Labazan Brajša, Benjamin Klanjac i Lovre Tunuković , Hrvatska

• Seminar violončela / Cello Masterclass: Monika Leskovar
    Nina Lucia Perina, Hrvatska
  • Nagrada Grada Čakovca za pobjednika natjecanja / Čakovec City Prize – Recital u Čakovcu, proljeće 2020. / Recital in Čakovec, Croatia, spring 2020.

Tao-Yuan Hsiao, violina, Taiwan

Rudolf Matz Tao Yuan

• Nagrade Thomastik Infeld Wienna:

2. KATEGORIJA/2nd CATEGORY: Lea Kramarić, Ines Turšić

3. KATEGORIJA/3rd CATEGORY: Lorena Radičević, Hana Rabadan

4. KATEGORIJA/4th CATEGORY: Nina Lucia Perina, Vid Krpan

5. KATEGORIJA/5th CATEGORY: Ana Labazan Brajša

7. KATEGORIJA/7th CATEGORY: Karmen Perišin

Galeriju slika završnog koncerta pogledajte ovdje: Picture Gallery Rudolf Matz 2019. (Concert and closing ceremony)

info17. Međunarodno gudačko natjecanje Rudolf Matz 2019. info

RASPORED VJEŽBAONA I AKUSTIČNIH PROBA - TIJEK DOGAĐANJA I NATJECANJA

info

SLUŽBENI KOREPETITORI I NATJECATELJI

VAŽNA OBAVIJEST NATJECATELJIMA !

SVI NATJECATELJI DUŽNI SU REGISTRIRATI SE U SOBI br. 8  NAJKASNIJE  15 min. PRIJE POČETKA AKUSTIČNE PROBE.

NA ZAVRŠNOM KONCERTU (ZATVARANJU NATJECANJA) NASTUPAJU NATJECATELJI KOJI SU OSVOJILI 1. NAGRADE I DRUGI NATJECATELJI PREMA IZBORU STRUČNOG POVJERENSTVA.

POSEBNE NAGRADE DODIJELIT ĆE SE NA ZAVRŠNOM KONCERTU.

URED NATJECANJA.

Rudolf Matz

Ispis E-mail

Mlade balerine baletnog odjela Umjetničke škole Miroslav Magdalenić Čakovec Stjepana Posavec, Lucija Čih i Lena Kliček u pratnji baletnih pedagoginja Ivane Brez Murk i Mateje Božić, proteklog su vikenda sudjelovale na 18.tom Požeškom Plesokazu, Međunarodnom plesnom festivalu koji već godinama okuplja plesače različitih plesnih disciplina, u organizaciji Ilijane Lončar.

Kroz tri dana održavanja, od 1.-3. ožujka 2019., Plesokaz je okupio više od 500 plesača u 49 plesnih grupa, studija i škola, a prva je večer Plesokaza, po prvi puta, bila rezervirana za predstavljanje raznih umjetničkih škola i akademije. Tako su na pozornici uz učenice Umjetničke škole Miroslav Magdalenić Čakovec, svoj rad predstavile i škole poput Osnovne škole za klasični balet iz Zagreba, Osnovne plesne škole za klasični balet i suvremeni ples pri OŠ Vežica iz Rijeke, Škola suvremenog plesa Ane Maletić iz Zagreba, Umjetničke plesne škole Silvije Hercigonje iz Zagreba, Umjetničke škole iz Belog Manastira i mnoge druge.

Osim nastupa na prvoj večeri Plesokaza, učenice Umjetničke škole Miroslav Magdalenić, sudjelovale su i na radionicama suvremenog plesa pod vodstvom poznatih imena u svijetu suvremenog plesa - Aleksandre Mišić i Larise Lipovac Navojec. Ovo je prvo gostovanje Čakovečke baletne škole na Požeškom Plesokazu, no divna atmosfera i izvanredna organizacija, te kvaliteta izvođača, definitivno su razlog za ponovni dolazak i narednih godina.

UMJETNIČKA ŠKOLA
MIROSLAV MAGDALENIĆ ČAKOVEC

Vladimira Nazora 14 | HR-40000 ČAKOVEC
T. +385 (0)40 390 801
F. +385 (0)40 390 802
E. ured@os-umjetnicka-ck.skole.hr
Ravnateljica: Senka Bašek-Šamec
Tajništvo: Andrijana Dragičević
Računovodstvo: Andrea Padarić
E. tajnistvo@os-umjetnicka-ck.skole.hr
ŽRN. 234009-1116012864 PBZ
IBAN: HR76 2340 0091 1160 1286 4
OIB. 76282171892
MB. 01176323

Prijavite se na listu 'Novosti' ...

Nakon prijave, sve objave iz rubrike 'Novosti'. primat ćete i Vi putem elektroničke pošte.

Više informacija... SLAŽEM SE!