Zadnja izmjena: 13. siječanj 2020

Ovu web stranicu, umjetnicka-skola-miroslav-magdalenic.com.hr, uređuje Umjetnička škola Miroslav Magdalenić (u daljnjem tekstu “mi“, “nas” ili “naš“).

Ove informacije o prikupljanju i obradi osobnih podataka (“Izjava o privatnosti”) objašnjavaju kako štitimo informacije o posjetiteljima prikupljenima putem ove web stranice (kako je definirano u nastavku). Ova Izjava o privatnosti odnosi se samo na ovu određenu web stranicu, u daljnjem tekstu “ova web stranica“.

Imajte na umu kako web stranice na koju vode naše poveznice kreiraju drugi odgovarajući subjekti i nismo odgovorni za njih. Te web stranice, kao i svi ostale koje mogu biti povezane s ovim stranicama, ne reguliraju se ovom Izjavom o privatnosti. Potičemo posjetitelje ove web stranice da pročitaju Izjavu o privatnosti svake pojedinačne web stranice prije korištenja.

Kontakt:

Ako imate bilo kakvih pitanja o Izjavi o privatnosti, prikupljanju ili obradi podataka molimo da nas kontaktirate na ured@os-umjetnicka-ck.skole.hr

Prikupljanje i obrada osobnih podataka

Kao posjetitelj niste obvezni podnijeti vaše osobne podatke za korištenje ove web stranice. Bez obzira na to, ova web stranica može prikupljati osobne podatke koje posjetitelji dobrovoljno podnose. Ako je to slučaj (na web-stranici postoji neki sustav ili aplikacija koji se koriste za prikupljanje ili obradu osobnih podataka za razne svrhe, npr. Karijere) suglasnost s obradom vaših osobnih podataka prikupit će odgovarajući kontrolor osobnih podataka sukladno važećim Zakonom o zaštiti osobnih podataka i dobit ćete informacije o prikupljanju i obradi osobnih podataka prije nego što bilo koji osobni podatak bude preuzet ili obrađen.

Posebne kategorije osobnih podataka (osobito osjetljivi osobni podaci) neće se prikupljati i obrađivati putem ove web stranice.

Ova web lokacija prikuplja standardne podatke o zapisima, uključujući vašu IP adresu, vrstu preglednika i jezik, vrijeme pristupa. Kako bismo osigurali što bolje funkcioniranje web-stranice i omogućili poboljšanu navigaciju, mi ili naši davatelji koristimo kolačiće (male tekstualne datoteke koje se čuvaju u pretraživaču korisnika) ili web-putokaze (beacons-elektronske sličice koje omogućavaju praćenje broja posjetitelja koji su pristupili određenoj stranici ) za prikupljanje ukupnih podataka. Ne prikupljamo niti pohranjujemo pojedinačne kolačiće. Imamo pristup samo ukupnim podacima o kolačićima koje upotrebljavamo u funkcionalne svrhe. Dodatne informacije o načinu na koji koristimo kolačiće i druge tehnologije praćenja te kako ih kontrolirati možete naći u Uvjetima korištenja kolačića.

Društvene mreže

Ova web stranica može koristiti aplikacije ili usluge društvenih mreža koje vam omogućuju dijeljenje sadržaja s drugim korisnicima (zajedno s aplikacijama za društvene mreže). Bilo koji osobni podatak ili druga informacija koju možete podijeliti putem aplikacija društvenih mreža može biti pročitana, prikupljena ili korištena od strane drugih korisnika aplikacija za društvene mreže nad kojima imamo malu ili uopće nemamo kontrolu. Stoga ne možemo biti odgovorni za upotrebu, zlouporabu ili zlouporabu bilo kakvih osobnih podataka ili drugih informacija koje ste podijelili putem društvenih mreža.

Sigurnost informacija

Sigurnost vaših osobnih podataka vrlo nam je bitna te se zalažemo zaštititi informacije koje prikupimo. Objekti u kojim sa smješteni serveri na kojima se čuvaju Vaši osobni podaci imaju sigurnosne mjere za zaštitu od gubitka, zlouporabe ili izmjene informacija koje je ova web stranica prikupila od vas na našoj stranici.

Promjene u informacijama o obradi osobnih podataka

Povremeno ćemo ažurirati ovu Izjavu o privatnosti, a nakon svake promjene ćemo navesti datum izmjena na vrhu ove stranice, koja će biti valjana od toga datuma. Predlažemo da povremeno pregledate ova pravila o privatnosti kako biste bili informirani o načinu na koji štitimo vaše podatke.