Natjecanja

1. dan natjecanja

Svečano otvorenje – Tao-Yuan Hsiao, violina

Odlični rezultati sa međunarodnog online natjecanja - Guitar Salon Belgrade

Nataša Drakulić, učenica 3. razreda gitare u klasi profesora Marka Žerjava, sudjelovala je na međunarodnom online natjecanju iz gitare – Guitar Salon Belgrade 2020 te osvojila 5. mjesto u I. kategoriji učenika rođenih 2010. godine i mlađih. To je njezino prvo međunarodno natjecanje i bez obzira na to što se nije odvijalo uživo, priprema je bila ista. U mjesec dana Nataša je morala pripremiti te  napamet naučiti petominutni repertoar, snimiti video integralne izvedbe te ga poslati organizatoru natjecanja. Iako su radili u otežanim uvjetima u vrijeme pandemije, Nataša i njen profesor dali su sve od sebe ne bi li program pripremili što kvalitetnije. I trud se naposlijetku isplatio. Od velikog broja učenika koji su sudjelovali na natjecanju, na web stranici natjecanja izlistano je prvih 5, a među njima i Nataša.
Lijep poklon za Božić te motivacija za daljnji rad, a ujedno i sjajna promocija Umjetničke škole Miroslav Magdalenić Čakovec. Čestitamo!

Nastup balerina na Požeškom Plesokazu

2021.